SEZONUN TREND KOMBİN ÖNERİSİ- İNCE ASKILI ELBİSE VE TERLİKLER / PROPOSAL TO COMBINE THE TREND OF THE SEASON - DRESSES WITH THIN STRAPS AND SLIPPERS

05:35

SELAM kızlar bu gün sizlerle bu yaz her alanda kullanabileceğiniz bir kombin önerisinde bulunacağım. Keyifli okumalar.
HI girls, this is a combination that you can use in every area of your day this summer I'm going to propose. Pleasant reading.

İnce askılar her elbiseye Cooluk katar. Bu cool elbiseyi topuklu ayakkabılar yerine bir çift terlikle kombinlemek daha yaza uygun hemde daha sürprizli olacaktır.

Each dress comes with thin straps Cooluk adds. This cool dress-perfect for summer and a pair of Slippers instead of heeled shoes more kombinlemek it would be more surprising.
Kombinlerinizi yaparken bu yaz desenlerden, renklerden ve taşlardan korkmayın ayrıca size bir ipucu ince askılı elbiselerinizin içine tişört veya gömlek giyerek daha maskülen bir stil oluşturabilirsiniz.
Kombin your while this summer, patterns, colors and stones you a tip don't be afraid of thin straps and also a shirt or a shirt into your dress by wearing a more masculine style you can create.


Okuduğunuz için teşekkürler beğendiyseniz yorumlamayı,paylaşmayı ve yeni yazılarımdan hemen haberdar olmak için üye olmayı veya yandaki mail bölümüne kaydolmayı unutmayın Öpüyorum.
Thanks for reading, if you like commenting,sharing, and writings for my new mail to register or sign up to be notified immediately to the next section to remember to Kiss.

HOŞ ÇAKALIN!
BYE!


Yüksek fiyatlı ürünleri (€) Bulabileceğiniz site : https://www.net-a-porter.com/
High-priced products (€) where you can find the site

You Might Also Like

2 yorum

 1. Terlik modası pek bana göre değil.
  Fotoğraflar arasından mavi elbiseye vuruldum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Pek bana göre de değil açıkçası terlik dediğin ya plajda ya evde giyilir ama yinede bazı kombinlerde güzel duruyor bence beğenmene sevindim yorumun için teşekkürler:)

   Sil