2016/17 SONBAHAR- KIŞ TRENDLERİ / 2016/17 AUTUMN - WINTER TRENDS

08:33

SELAM yazın son günlerinde olduğumuz bu dönemde (maalesef) bende size bu kış sezonunun trendlerinden bahsedeceğim.
HI, we are in the last days of summer in this period (unfortunately) me, I'm going to talk about the trends of this winter season.Tek Omuz Detayı
Geçen sezon kayıkçı yakalar düşük omuzlar derken şimdide tek omuz diyoruz bu sezon staylinginizin star parçası tek omuzlu elbiseniz, tek omuzlu tulumunuz   hatta tek omuzlu gömleğiniz olacak tek dikkat etmeniz gereken nokta o tek omuzun dozunda şatafatlı olması. 

One Shoulder Detail
Low catches last season and now this season we call your Star by the shoulders single shoulder stayling boatman Part One-shouldered dress, One Shoulder jumpsuit, One Shoulder shirt single shoulder at a dose that you will only if you even gaudy.

                                                                        
Sımsıkı Beller İçin Kemer.
Geçen sezon trend listelerinden düşmeyen kemerler bu sefer daha kalın halde yine bizimle olacak özellikle abiyeler de ve mantolarda sıkça kullanılacağa benziyor.

The Tight Waist Belt.
Last season, this time the constant trend of the list of belts, thicker case again will be with us, especially the coat and dress are frequently used in looks like it will remain so

                                                                                    
En Sevdiğim Aksesuar : CHOCKER
Geçen sezon  Kylie Jenner,  Kendall Jenner, Rihanna ve daha bir çok ünlü ismin trend listelerine soktuğu  tasma kolyeler bu sezon bizi boğazlı kazaklardan uzak tutacak. Chocker kolyeleri ensede at kuyruğu veya topuzlarla kullanmayı deneyin.

My favorite Accessory : CHECKER
Last season, Kylie Jenner, Kendall Jenner, Rihanna and many more famous name necklaces collar turtlenecks this season will keep us away from the trend of putting their lists. The checker necklace in the back of the neck with a ponytail or bun.try to use


Biraz Gösteriş: KÜRK
Baştan aşağı kürk mantolar bu kadarına cesaret edemeyenler için yakası kürklü ceketler ve kürkün transparanla uyumu ve daha neler neler!

Show off a little: FUR
Fur coats and fur fur collar down jackets compliance with the transparencies for those who dare to do that, and much, much more!

 

Transparan       
Yine geçen sezondan yadigar bir trend ve yine çoğunlukla üst kısımda kullanılıyor üstelik bu sezon kürkle çok yakıştırdık ama deri ve kadifede transparanın baş tacı.

Transparent
Commemorative still a trend from last season and again this season, besides being mostly used in the upper part, but very yakistirdik of transparencies in leather and velvet with fur the crown of the head


İncecik Parıl Parıl Deriler
Bu sezon deri o sert havasıyla değil aksine eğlenceli ve punk tarzıyla hayatımızda olacak parlak  rengarenk ceket ve pantolonlar ve daha neler neler. Tabi ki sertliği sevenlerinde sezonda az da olsa yeri var. Sizi bilmem ama deri beni bu sezon fazlasıyla heyecanladırıyor.

THIN AND SHINY SKIN
With skin that is not unlike the harsh weather this season in our lives will be fun and bright colored jacket and punk-style pants, and much, much more. Of course, fans of the hardness of their season in a little place. I don't know about you, but this season excites me more than the skin.


Sert Havalara Yumuşak Bir Giriş: KADİFE
Kadife en sevdiğim kumaşlardan dır. Fazla söze gerek yok bu kış kadife gözümüzü  asaleti bol işlemesi ve naifliği ile boyayacak. Tabi ki yine frapan yine kadife!

A gentle introduction to the harsh weather: velvet
One of my favorite fabrics is velvet. Needless to say, this winter velvet nobility commit plenty of our eyes, and paint with it, quite naive. Of course, still flamboyant velvet again!


foto-photo/Vogue.com


Okuduğunuz için teşekkürler umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz yorumlamayı,paylaşmayı ve yeniz yazılarımdan haberdar olabilmek için bloguma üye olmayı unutmayın.
Hepinizi Seviyorum 
Hoşçakalın
Thanks for reading, I hope you like it if you like commenting,sharing, and remember to become a member of my blog to be informed of my new writings.
I Love You All 

Goodbye

You Might Also Like

3 yorum

 1. gerçek kürke ve deriye karşıyım ama suni deriyi çok severim. sonbaharın olmazsa olmazları deri ceketler :) elbise modelleri de ilginçmiş =) teşekkürler =)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. RİCA EDERİM HAYVANLARIN ZARAR GÖRDÜĞÜ HER ŞEYE KESİNLİKLE BENDE KARŞIYIM :) SEVGİLER!

   Sil
 2. Güzel bir yazı olmuş emeğine sağlık :)

  YanıtlaSil