OFİS VE İŞ YEMEĞİ STİLİ İÇİN 1 PARÇAYLA 2 KOMBİN ÖNERİSİ/PROPOSAL TO COMBINE PART 1 AND 2 FOR THE STYLE OFFICE AND BUSINESS LUNCH

12:49

SELAM kızlar bu gün ki yazımda sizlere kombin önerisi sunacağım. Keyifli okumalar.
Hi girls I will present a proposal in this day combine. Pleasant reading.

İş yemeği

Bu kombin de ortak parçamız tulum. Ama benim yinede bu kombin de en çok sevdiğim parça sezon trendlerinden olan ahşap siyah topuklu sandaletler sizin favoriniz hangisi oldu ?
Business lunch
This combination is also common our piece jumpsuit. This combination is also my favorite track, but I'm still black high heel sandals wood which is one of the trends of the season which was your favorite ?


Ofis Stili
Tulumun ofis için çok kullanışlı olacağını düşündüm hem rahat hemde şık bir görüntüsü var. Ama ben  kırmızı mini çantaya b-a-y-ı-l-d-ı-m peki ya siz.
Office Style
A sleeping bag as comfortable as I thought it would be very useful for the office and stylish appearance. But I love the Red mini bag and what have you.
Okuduğunuz için teşekkürler umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz yorumlamayı,paylaşmayı, favori kombininizi belirtmeyi ve yeni yazılarımdan haberdar olabilmek için bloguma üye olmayı unutmayın. Güzel enerjilerinizden öperim.
Thanks for reading, I hope you like it interpret if you like,share, favorite and mention my blog to be informed of your new Combi remember to become a member of my writings. I'll kiss your good energy.


HOŞ ÇAKALIN!
GOOD BYE1

İş Yemeği /Business Lunch


Ofis/ OFFICEYou Might Also Like

0 yorum