YAZIN TREND SANDALET ÇEŞİTLERİ!/IT'S TREND SANDAL VARIETIES THE TYPE!

08:33

SELAM  kızlar bu yazımda sizlere bu yaz trend olan sandalet çeşitlerinden bahsedeceğim keyifli okumalar:)
Hi girls, in this article I'm going to talk about the varieties of sandals that are the trend this summer you pleasant reading:)Geçen yazdan beri modada en çok öne çıkan parçalardan olan sandalet bu yaz daha farklı modellerle bizimle olacak.
The most prominent pieces of fashion sandals in this summer since last summer with more different models will be with us.

AHŞAP TABANLAR 
Hasırlar dan sonra bu yaz ahşap tabanlar trend listesine giriyor özellikle yüksek ve ahşap tabanlarla rahat bir gün geçirmezsiniz ama oldukça trend bir görünüm oluşturursunuz.
WOOD FLOORS
The list goes from wood floors and wooden base mats later this summer trend with a relaxed day, you won't be especially high, but rather create a look trend.
Rahatlığı Ön Planda Tutanlara
Eğer rahat bir yaz geçirmek isterseniz sivri burunlu küçük topuklu sandaletler tam size göre midi boylarla harika duracak.
The Men In The Foreground In Convenience
If you want to spend a relaxed summer MIDI perfect high heel sandals with pointy little paint would look great for you.Hayvan Baskıları
Yine kalın tabanlı sandaletlerin taban veya tümünde kullanılan hayvan baskıları özellikle yılan derisi  beyaz elbiseleriniz de harika duracak.
Animal Prints
Again, hard-soled sandals or snakeskin and animal prints used in all the base of your white dress is going to look especially great.
Çapraz Şeritler
Bir önceki yazımda kıyafetlerde kullanıldığından bahsettiğim çapraz şerit trendi görünüşe göre sandaletler dede ön planda aynı elbiselerdeki etkisi gibi en sade sandaletlere bile seksapalete
katıyor.
Cross Strips
I mentioned in my previous post because the outfit is used in the cross-ribbon in the same dress sandals the trend of apparently grandpa in the foreground adds to the effect even the most simple of sandals such as seksapalite


Şeffaf/Plastik Topuklar
Cam gibi görünen yaz gecelerinde aynı şeffaf görünümde aksesuarlarla kombinlendiğinde trend bir görünüm elde edeceksiniz.
Transparent/Plastic Heels
With accessories in the same transparent glass that looks like a summer's night when kombinlendi view a trend view you will get.
Okuduğunuz için teşekkürler umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz yorumlamayı,paylaşmayı ve yeni yazılarımdan haberdar olabilmek için üye olmayı unutmayın sevgiler.


foto:vogueit

You Might Also Like

2 yorum

  1. çok güzel bir paylaşım olmuş ama bende ufak bir ekleme yapayım ahşap taban ne kadar şık dursada hiç rahat değil .. alırken aklınızda bulunsun. sevgiler...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ahşap tabanların rahat olmadığından bende bahsetmiştim yazımda yinede yorumun için teşekkürler

      Sil