TARZINI SEVİYORUM #1/ YASEMİN ÖZİLHAN /I LOVE YOUR STYLE #1/ YASEMIN ÖZILHAN

04:35

SELAM kızlar blogumda yeni bir seri başlatmak istiyorum haftada bir veya iki haftaya bir tarzını sevdiğim türk/yabancı ünlülerin stillerini görsellerle  yorumlayacağım bu serinin ilk konuğu Yasemin Ergene Özilhan olsun istedim keyifli okumalar!
Hi girls, I want to start a new series on my blog once a week or twice a week and I love your style, Turkish/Foreign celebrities styles, Yasemin ergene özilhan wanted the first guest of this series I'll interpret visuals pleasant reading!

Bir alışveriş merkezinde görüntülenen Yasemin Özilhan sezonun trendlerinden ve benim favori parçam olan Madewel düğmeli kot elbiseyi  yine sezon trendlerinden olan tasma kolye ve beyaz sneaker ile kombine ederek oldukça rahat ve dikkat çekici  bir stil oluşturmuş. Çantasının modelini sevemesem de rengiyle yarattığı hava hoşuma gitti. Siz bu kombini nasıl buldunuz?
Yasemin Özilhan displayed in a shopping mall one of the season's trends, madewell jeans, which is my favorite part of the season and buttoned collar necklace and a white dress again, which is one of the trends combined with a sneaker created a style very comfortable and attractive. I love the model and color of the bag is created with the weather I liked. You combined how did you find it?
Yine bir sokak stili yine Yasemin Özilhan. Bu sokak stilinde sezon trendlerinden olan siyah kısa pantolonunu yine sezon trendlerinden ve benim favori parçam olan over size sarı omzu düşük hırkasıyla tamamlayarak pantolonu ve ayakkabılarıyla ortaya çıkan maskülen havaya kırmızı Agrafbag marka çantasıda eşlik ederek biraz feminenlik katmış.Özellikle saçları ile çok trend bir görünüm yakalayan Özilhan'ın bence bu kombini kusursuz. Sizce?
Again, a street style Özilhan Yasemin again. One of the trends of the season in black this street style short pants again, which is my favorite part of the season trends and the shoulder over which the lower yellow sweater with red pants and shoes from emerging into the air by completing her masculine car brand has added some feminenlik in the toolkit as an accompaniment.With a view of capturing the trend of the hair especially ozilhan this combination perfect. , Do you think?

Özilhan' ın sokak stilinden çıkarak birazda davet stillerine göz atalım.Özilhan burada sokak modasında gördüğümüz maskülenlikten çok uzak romantik bir tarzda karşımıza çıkıyor Nedret Taciroğlu imzalı pembe dantelli ve fırfırlı elbisesi fırfır trendine uyum sağlıyor. Bence elbisenin özellikle dantelleri çok güzel.Yasemin Özilhan'ın eline aldığı çanta fena değil pembenin farklı bir tonunu kullanarak tonsirton yapmış dorede tercih edebilirdi. Ama yinede genel görünüm güzel siz nasıl buldunuz?
Özilhan' s invitation, let's look at some styles from street style.Here we see street fashion in the most remote maskulenlik Özilhan, nedret taciroglu lace ruffle frilly pink dress in a romantic style and adapt to the trend emerges signed. I think the dress, especially the lace is beautiful.Using a bag with a different shade of pink Jasmine ozilhan hand did not bad in do re mi tonsurton could have chosen. But still, the general appearance is good, how did you find it?
Yine bir davet stili. Ama bu seferki daha maskülen bembeyaz giyinme modasına uymuş siyah ayakkabılar ve gold detaylı siyah çantası benim favorim yine gold büyük kolyesi bu maskülenliğe çok güzel bir feminenlik katmış. Makyajındaki gold pırıltılar yine trendlere uygun.Ve yine muhteşem bir tarz, yine Özilhan sizde aynısını mı düşündünüz?
Again, the invitation style. But this one is more masculine fashion white dress suits, black shoes and a large gold necklace this is still my favorite black bag gold detail added a very nice maskulenlig feminenlik. The gold sparkles in makeup according to the trend again.Wonderful style again and again with the same Özilhan do you think?


Araya bir sokak modası karıştırmadan edemedim sezon trendlerinden gömlek elbise ve yine blogumdada bahsettiğim beyaz çanta trendini beyaz ayakabbılarıyla uygulayan Özilhan buradada gold takılar kullanmış özellikle saati bu kombine stil katan parçalardan. Ama favorim Tods marka çantası oldu. Peki ya sizin?
Street fashion trends of the season mixing together a t-shirt from my blog again I couldn't dress and white bag that I mentioned in the trend, with sneakers, especially white gold jewelry that add style özilhan used here implements this combined from parts of time. But my favorite bag brand Tods. What about you?


Yazıma son noktayı bu şık davet kombiniyle koymak istedim. Yine bembeyaz trendi. Yasemin  Özilhanın trendleri yakından takip ettiğini anlamak giydiği  ADL büstiyer ve bol kısa pantolonla çok zor değil. Ayakkabı ve çantada yaptığı tonsirtonu ve renkleri sevdim ancak yazımın başından beri çıkarmadığı o gözlükleri sıktı artık çok yakıştırdığımı da söyleyemem eskimedi mi onlar sayın Özilhan? Yinede çok şık ve güzelsin.
The point of my last post wanted to put with the combination of this elegant invitation. Again the white trend. Jasmine Bustier that she wore with baggy shorts and ozilhan follow the trends to understand that it's not too hard. Tonsurton in the bag and his shoes and I loved the colors, but from the beginning of my post that are not very cool in those glasses, I can't say I'm a guy or not Mr. Özilhan they? You're still very stylish and beautiful.
Yazımın sonuna geldik umarım beğenmiş sinizdir beğendiyseniz paylaşmayı yorumlamayı ve yeni yazılarımdan haberdar olabilmek için bloguma üye olmayı unutmayın birde bu seriyi sevdiniz mi veya bu seride incelememi istediğiniz bir kişi (bu kişi sizde olabilirsiniz bana arzucetinkaya007@gmail.com dan veya sosyal medyadan resimlerinizi göndererek) varsa yorum olarak bildirebilirsiniz sevgiler.
I hope this is the end of my post-share the righteous side of my blog if you like to be informed of my new writings to interpret and sure to become a member, do you like this series or my review you want to in this series is a person (that person being you me you can arzucetinkaya007@gmail.com by sending your pictures from social media or dan) you can report it in the comments if you have love.

Sosyal Medya
Social Media
İnstagram:Ctnky00
Twitter:Ctnky00
Snapchat:ctnkyy00
Youtube Kanalım/Channel:https://www.youtube.com/channel/UCy9qxoft46eou16hLmGmhHg

Hoşçakalın!
BYE!
Foto:  @yaseminozilhanstili instagram 
sayfası

You Might Also Like

0 yorum