Ofis Ve Hafta Sonu Stili İçin 1 Parçayla 2 Kombin Önerisi/Proposal To Combine Part 1 And 2 For The Office And Weekend Style

10:08

SELAM kızlar bu gün ki yazımda size 1 parçayla 2 kombin önerisi sunacağım bunlardan birisi hafta sonu stili diğeri ise ofis stili olacak Keyifli okumalar.
Hey, girl, that day's blog, I will present a proposal to combine it with 2 parts of size 1 and one of them will be pleasant reading style and the style of the other Office on the weekend.

Ofis Stili
Office Style

Burada ortak parçamız olan sezonun trend parçası kısa bol pantolonun  rahat kısa topuklu sandaletlerle uyumu bence çok stil ve konforlu.
Short comfortable short baggy pants common part of our season here the trend of style and compliance with heeled sandals very comfortable.

TSHİRT-ZARA 69.95 / SHOES - H&M 69.99 / BAGS -ZARA 129.90/ SUNGLASS-RAYBAN

Hafta sonu Stili
Yine kısa pantolonla oluşturduğum bu kombine bu sezonun trendi olan beyaz sneakerlar ve pilot gözlükleriyle stil kattım.
Weekend Style

The trend of this season, which is still in short pants combined I had created and pilot style sunglasses white sneakerlar I added.

Pants 89.95 /T-shirt 49.95 - Zara Shoes 59.99 /Bags 29.99 - H&M Sunglass- Rayban
 Yazımın sonuna geldik umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz paylaşmayı yorumlamayı ve yeni yazılarımdan haberdar olabilmek için bloguma üye olmayı unutmayın sevgiler.
Interpret and share if you liked it like the end of my post hope my writings to remember to become a member of my blog to be informed of new love.

HOŞ ÇAKALIN!
GOOD-BYE!

You Might Also Like

8 yorum

 1. hafta sonu stili çok hoş..

  YanıtlaSil
 2. Both picks are great, those pants are amazing piece xoxo

  https://theninebyivana.blogspot.com/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Thank you, I'll wait for you again I got reading your blog

   Sil
 3. Çok hoş parçaları bir araya getirmişsin, pantolon ve beyaz sneakerların uyumuna bayıldım

  YanıtlaSil
 4. İkisi de harika.Tam beğendiğim tarz:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tarzına uymasına sevindim yorumun için teşekkürler:)

   Sil