MEZUNİYET STİLİNİZİ OLUŞTURMANIZA YARDIMCI OLACAK 5 YENİ TREND +GÜZELLİK/5 THE NEW TREND THAT WILL HELP YOU CREATE YOUR GRADUATION STYLE +BEAUTY

15:07

SELAM kızlar yeni bir yazıyla karşınızdayım bu yazım benim gibi mezuniyet heyecanı yaşayan kızlar için. Hepimiz bu muhteşem gece için koşuştururken tabi ki de kombinimizin trendlere uygun ve bize özgü olmasını isteriz bende bu heyecanlı ve özel geceye hazırlanan kızlara yardımcı olmak amacıyla bir trend listesi oluşturmaya karar verdim. 
Hey girls, today I am with a new post so this post is me for girls who live the excitement of my graduation. While you're scrambling for this amazing night we all kombin of course very specific to us and according to our trend that we want to be exciting and special night, I decided to create a list prepared to help the girls in order to Trend.

ÇAPRAZ ŞERİTLER
Mezuniyet elbisenizde dekolte hakkınızı sırtından yana kullanmak isteyen kızlar dekolteyi çapraz şeritlerle biraz kapatarak hem seksi hemde zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz. Şeritler düz olmak zorunda değil şeritleri süslemekten çekinmeyin.
CROSS STRIPS
Your neck your back since your right to use girls who want to Prom Dress cleavage cross with the ribbon a little bit by closing both sexy and elegant look you can achieve. Feel free to decorate the strips straight strips doesn't have to be.

MİDİ BOY
Eğer mezuniyet gecenizde etek veya elbise tercih edecek ve bacak dekoltesinden kaçınmak istiyorsanız midi boylar tam size göre midi boy etekler üzerine kısa büstiyeler sizi gecenin en asil kızı yapacak.
MIDI LENGTH
Skirt or dress on your Prom night if you will opt for the MIDI length right leg and cleavage Bustier MIDI length skirts if you want to avoid is short on most of the night the girl will make you noble.netaporter

netaporter
ŞIK PANTOLONLAR
Mezuniyette bile maskülen tavrından vazgeçmek istemeyenler şık pantolon takımlarla geceye farklı bir hava katabilirsiniz. Eğer mezuniyet gecenizde pantolon giymeye karar verdiyseniz ancak yeterli şıklığı sağlayamamaktan korkuyorsanız size bir şıklık önerisi pantolonunuzu ve büsiyenizi aynı renk seçin böylece hem zarif, hem maskülen hemde şık bir hava yakalayacaksınız.
STYLISH PANTS
At graduation, even those who do not want to give up the masculine attitude of the teams on the night his pants often, you can add a different twist. If you decide to wear your pants on Prom night, but if you are scared of being unable to obtain sufficient frequency, frequency busiye your pants and your proposal so you can choose the same color that is both elegant and masculine and elegant, you'll catch air.


Vogue

PERÇEM
Salaş şekilde yapılan topuz veya at kuyruklarına en çok yakışan aksesuar bu yaz perçem! üstelik bunun için saçınızı kalın maşalara sarmanıza gerek yok hafif uğraşılmamış dalgalar bu trend için ideal.
FORELOCK
Salas made their way bun or horse most suitable for tails tassel accessory this summer! moreover, this thick you don't need to wrap your hair for the tables light waves, this trend is not ideal for these bees.


ALTIN PARILTI 
Bu mezuniyette dumanlı göz makyajlarından vazgeçmenin vakti geldi diye düşünüyorum. Dumanlı göz makyajı yerine makyaj artistleri artık ışıltılı farlar öneriyor. Hafif ışıltılı altın renkte bir far az eyeliner ve bol rimel sizi bu özel gecede daha taze bir görünüme ulaştıracak.
GOLD GLITTER
I think it's time to desist from this Smokey eye makeup for graduation. Glittering smoky eye makeup for makeup artists instead of the headlights no longer suggests. A light shimmery gold color eyeliner and mascara plenty of far less on this special night, it will bring up a fresh viewYazımın sonuna geldik okuduğunuz için teşekkür ederim umarım beğenmiş sinizdir beğendiyseniz yorumlamayı, paylaşmayı ve yeni yazılarımdan haberdar olabilmek için bloguma üye olmayı unutmayın sevgiler!
The end of my post thanks for reading-I hope the righteous side if you like commenting, sharing, and remember to become a member of my blog writings to be informed of my new love!


HOŞ ÇAKALIN!
bye!

instagram


Foto:Vogue,Pinterest,Netaporter.com


You Might Also Like

3 yorum

 1. Çok güzeller, bazıları mezuniyet için fazla allı pullu ama bazıları da nuhteşem! emegine saglık :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yorumun için teşekkür ederim evet bazıları mezuniyet için çok fazla ama zaten kıyafet önermedim kıyafetlerde bahsettiğim detayları önerdim yanlış anlaşılmasın sevgiler:

   Sil
 2. Bloğumda ödüllü blog keşif etkinliği var beklerim sevgiler :)

  YanıtlaSil