2016 İLKBAHAR-YAZ MEVSİMİNİN EN ÇOK KULLANILACAK TRENDLERİ/2016 SPRING-SUMMER SEASON, MOST OF THE TRENDS THAT WILL BE USED

12:56

SELAM kızlar yeni bir yazıyla karşınızdayım bu yazımda size sıcak havalarda karşımıza çıkacak trendleri şöyle bir toparlayıp anlatacağım.
Hey girls, I am with a new post in this article, I'll tell you the trends that will confront us in the hot weather pick me up.


Keyifli okumalar!
Pleasant reading!


FIRFIR 
İlkbahar döneminde karşımıza çıkan bu trend yazında devam edeceğe benziyor fırfırlı etekler, bluz ve gömlekler en çok kullanacağımız alanlar.(fırfırlı gömlek-bluz yazımı okumak için tık,tık )
RUFFLES
It seems that this trend will continue in the spring term in the summer of frilly skirts, blouses, and shirts that we use most fields.(frilly shirt-blouse click to read my article,click here )
BEYAZ ÇANTA 
Sade görünümün yanında dikkat çekicide olan beyaz rengi tasarımcılar bu sefer çantalarda öne çıkardı.Özellikle kombinlerinizde ilgiyi çantaya çekmek istiyorsanız beyaz çantayı siyah  parçalarla kullanın oluşan kombin stilinize stil katacaktır.Tabi ki  sadece siyah değil siyahla kullanılabileceği kadar kırmızı,turuncu, gri ve beyazla da kullanarak bu trendi kullanabilir ayrıca bu renklere desenleri de karıştırmakta stilinize stil katabilirsiniz.
WHITE HANDBAGS
The simple white color, which is striking in the side view, the designers took the bag in one time.Especially if you want to take your attention kombin a bag of black and white will add style to your style use a combination of the bag with the pieces.Of course, not just black as black can be used with red,orange, grey and white you can use this trend by using these colors, patterns and style you can add to your style mix.


RENGARENK ÇİZGİLER
Hayatımıza ilk olarak siyah beyaz giren çizgiler bu sezon Chloe esparadillerle renklendi bu rengarenk çizgiler tabi ki sadece esparadillerle sınırlı kalmadı çantalara, elbiselere, eteklere,tuniklere ve sandaletlere yayıldı.
COLORFUL LINES
Entering this season, first in our lives Chloe has been coloured with black and white stripes colorful lines that spouse's money language, of course, only co-is not limited by the language of money bags, dresses, skirts,tunics and sandals to spread.
SÜET 
Yaz geldi diye süetleri kenara atmak yok giymeye cesaret edemeyenlerdenseniz aksesuarlarla başlamanızı öneririm süet sandaletler, çantalar bohem elbiseleriniz ve denim kombinlerinizle harika duracak.
SUEDE
Just because it's summer, don't throw away the inserts I suggest you start with the guts to wear suede sandals edemeyen if accessories, bags, bohemian clothing and sign with kombinleri denim is going to look great.

CANLI KIRMIZI (GELİNCİK)
Bu yaz kombinlerinize seksapellik katacak renklerden biriside gelincik rengi her ne kadar iddialı görünse de denemekten çekinmeyin! Daha minimal bir görüntü istiyorsanız gelinciği beyaz ve nude tonlarla kombinleyin!
VIVID RED (POPPY)
Plus one of the colors in the poppy this summer that will add color kombinleri sexuality, no matter how ambitious it may seem, although feel free to try! If you want a Ferret more than a minimal image, white and nude tones with kombinleri!


foto:instyle

Yazımın sonuna geldik umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz yorumlamayı,paylaşmayı ve yeni yazılarımdan haberdar olabilmek için bloguma üye olmayı unutmayın sevgiler  
The end of my post hope you liked it if you like commenting,sharing, and remember to become a member of my blog to be informed of my new writings love

Hoş çakalın!
BYE!
FOTO:pinterest

PHOTO:pinterest

You Might Also Like

8 yorum

 1. beyaz çantalara bayıldım..

  YanıtlaSil
 2. Merhaba .. Hayırlı Olsun . Biraz daha target eklemeyi Unutma ..

  YanıtlaSil
 3. Merhaba blogunuzu yeni keşfettim ve artık takipteyim :)
  Bana da uğrarsanız çok sevinirim...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. YORUMUNUZ VE ÜYELİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM BENDE BLOGUNUZU İNCELEDİM VE TAKİBE ALDIM SEVGİLER:)

   Sil
 4. Güzel Paylaşımlar için teşekkürler

  YanıtlaSil
 5. benim de çok hoşuma gitti valla

  YanıtlaSil