Yazın Trend Örgüleri!/Trend Weaves-Type!

12:53

SELAM kızlar bu gün sizlerle yazın yaklaşmasıyla başlayan festivallerde ve kırmızı halılarda ünlü stillerinde  dikkatimi çeken bir detayı paylaşmak istedim.
Hi girls, today in celebrity style Red Carpet that began with the coming of summer with festivals and I wanted to share one detail that caught my attention.


Başlıktan da anlayacağınız gibi bu detay saç örgüsü.Gerek festivallerde etnik veya bohem hava vermek için gerekse şık kırmızı halı stillerinde farklı ve spor bir hava için sıkça kullanılan bazı örgü modelleri var.
As you can tell from the title, this detail of the hair braid.Gotta give a bohemian air to both ethnic or stylish Red Carpet festivities an air of sport and style used for different in some lattice models.

Öncelikle kalın telli ve kıvırcık saçlı okuyucularıma bir örgü önerim var  hem festivallerde hemde şık davetlerde kullanabileceğiniz örgü çeşitleri:
First of all, knitting often thick and curly hair if both my readers I have a suggestion that you can use types of braids festivals in the invitation:Halo
Yan ÖrgüBoksör Örgü

Sıra geldi düz ve ince telli saçlı okuyucularıma yine hem festivallerde hemde şık davetlerde kullanabileceğiniz örgü çeşitleri.
Now, with straight and thin hair, braids are often festivals in the invitation to my readers that you can use again and types.


Klasik Örgü

Tyra Örgü (Çeşidi)
Ve tabi ki boksör örgülerde kullanılabilir.
And, of course, the boxer in the lattice can be used.


Yazımın sonuna geldik umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz paylaşmayı, yorumlamayı ve trendlerden haberdar olmak için blogumu takip etmeyi unutmayın tatlışlar!
Hope you liked the end of my post if you like it share, and interpret the trends to be aware of the desserts don't forget to follow my blog!

HOŞ ÇAKALIN!!
BYE!!

You Might Also Like

2 yorum

 1. Merhaba,
  saç örgüsü hep moda olan bitmeyen trendlerden biridir. 20li yaşlarımda çok kullanırdım, modeller de modern ve her türlü kıyafete uyan tarzdan.

  Sevgiler <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen öyle yorumun için teşekkürler

   Sil