TREND: FIRFIRLI GÖMLEKLER-BLUZLAR/TREND: FRILLY SHIRTS-BLOUSES

05:39

SELAM kızlar bu yazımda size özellikle iş hayatınızda kullanabileceğiniz harika bir trendden bahsedeceğim. Başlıktan da  anlayacağınız gibi bu trend Fırfırlı gömlekler.
HI girls, in this article, particular I will be talking about a huge trend that you can use in your business life. As you can tell from the title, this trend Frilly shirts.

Geçen yaz hayatımıza giren fırfır trendi bu yaz gömleklerde ve bluzlarda karşımıza çıkıyor. Ayrıca bu trendin ofis stillerine ayrıca yakışacağını düşünüyorum.
Last summer, this summer's ruffle trend in shirts and blouses in our lives emerges. I think this also would look trend in addition to styles office.

Küçük fırfırlı bir gömleği bir jeanla veya bir kalem etekle kombinleyerek ofis stilinizi yenileyebilirsiniz. Ama siz ben fırfırı yazın festivallerde  sokak stilimde  kullanmak istiyoum derseniz bluzlar ve uzun etekler tam size göre.
Combine with a pencil skirt or small shirt to a frilly jeanna elleyer you can refresh your office style. But you guys type frills, festivals, street style blouses and long skirts, I say I want to use.


Yazımın sonuna geldik okuduğunuz için teşekkürler umarım beğenmiş sinizdir beğendiyseniz yorumlamayı,  paylaşmayı ve yeni yazılarımdan haberdar olabilmek için bloguma üye olmayı unutmayın sevgiler...
The end of my post Thank you for reading-I hope the righteous side if you like commenting, sharing, and remember to become a member of my blog writings to be informed of my new love...
BYE!!

photo:pinterest

HOŞ ÇAKALIN!!
foto:pinterest

You Might Also Like

2 yorum

 1. hepsi birbirinden güzel bir iki parça dışında sadece giyen de beğenirim o ayrı:)
  bol okurlu güzel yazılar dileğiyle:)yorum kulübünde görmüştüm blogunuzu sizde bir bakın isterim :)
  http://sadecenilgun.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. teşekkkür ederim bende blogunuzu inceleyip takibe alacağım sevgiler:)

   Sil