ELBİSE KOMBİNLERİNDE 3 YENİ TREND / 3 NEW TREND IN THE COMBINATION OF THE DRESS

12:54

SELAM kızlar bu yazımda sizlere elbiselerinizi daha stil hale getirebilmek için kullanılan 3 yeni trendden bahsedeceğim keyifli okumalar!
Hi girls, you dress your style in this article I will be talking about 3 new trends that are used to make pleasant reading!

Kat Kat 
Stil olmak kolay değil artık tek parça elbiseyle tarzınızı tam anlamayla yansıtmanız çok zor işte bu yüzden elbisenizin içine giyeceğiniz bir beyaz tişört veya herhangi bir gömlek  tarzınızı tam anlamıyla yansıtmanıza yardımcı olacaktır.
Many Times
It's not easy to style, now one-piece dress that's why it's so hard to reflect your style with complete understanding into your dress you wear with a white t-shirt or any shirt and will help to reflect your style literally.

KOLSUZ CEKETLER
Geçtiğimiz seneki sonbahar/kış sezonundan beri hayatımızda olan kolsuz ceketler bu yaz mini haliyle elbiseye dönüşüyor. İçine hiçbir şey giymeden elbise olarak kullanacağınız mini kolsuz ceketleri ister ipli sandaletlerle feminen hale getirin isterseniz de maskülen  bir ayakkabı ve spor zarf çanta ile kombinleyerek maskülen bir stil oluşturun.
SLEEVELESS JACKETS
Last year's autumn/winter season with jackets Sleeveless mini dress that turns in our lives since this summer. Wearing a Sleeveless mini dress strappy sandals for next to nothing as feminine with masculine jackets want to use if you want to make a shoe bag with style and sport to create a masculine kombinleyer envelope.TUNİK 
Diz altı salaş hippi elbiselerinize yeni bir hareket katın ve onları tunik olarak kullanmayı deneyin nasıl mı ? Bu konuda size bir stil notu pantolon! Pantolon  paçalarının dar olmaması sizin daha salaş ve tarz bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Ancak dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise bu trendin zaten biraz boy kesiyor olması bu yüzden ayakkabı seçiminiz de  bilekten bağlamalı ve çok renkli ayakkabılardan uzak durun ten renginiz de bir stiletto sizi kurtaracaktır.
TUNIC
Salas hippie clothes below the knee, add a new transaction, and try to use it as a tunic them how ? In this regard, you note the lack of style and style of pants to get a view of Salas jeanlar more narrow would help. Only the most important issues that need your attention, this trend has already cut some length so your choice of shoes have wrist strap and also multi-colored also stay away from a stiletto shoes will save you from your skin color.Yazımın sonuna geldim okuduğunuz için teşekkürler! Umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz yorumlamayı, paylaşmayı ve yeni notlarımdan haberdar olmak için bloguma üye olmayı unutmayın tatlışlar.
I'm at the end of my post thanks for reading! I hope you like it if you like commenting, sharing, and don't forget to become a member of my blog my new notes to be aware of desserts.


HOŞ ÇAKALIN!!
BYE!!

Foto:İnstyle/İnstagram
Photo:İnstyle/İnstagram

You Might Also Like

2 yorum

  1. ceket elbiseleri çok beğeniyorum. Br türlü tam istediğim gibi bir tane bulamasam da arayıştayım...

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. mango ve zaraya bak belki orada vardır

      Sil