TREND:YİNE YENİDEN PÜSKÜL/TREND:AGAIN, RE-TASSEL

08:58

SELAM kızlar bu yazımda sizlere uzun zamandır moda dünyasında yer alan püskül trendinden bahsedeceğim.keyifli okumalar.
Hi girls, in this article I will talk about the trend in the fashion world you long tassel located.pleasant reading.

Püskül hayatımıza ilk olarak çanta ve ayakkabılarla girdi ve  sık kullanılan bir trend olmaya başladı. Bohem tarzın bir parçası olan püskül detayı son zamanlarda rock tarzın da bir parçası haline geldi.
Common input with the first bag and the shoes and the tassel becoming a trend in our life. Recently became a part of bohemian style tassel detail which is a part of rock style.


Sizde artık püskülleri ayakkabı ve çantalarda görmekten sıkıldıysanız bu trendi pantolon, elbise, etek paçaların da veya ceket, gömlek kolların da kullanabilirsiniz. Yalnız bu trendi uygularken dikkat etmeniz gereken nokta püskülün boyunuzu kesmemesi ve oluşturduğunuz lukta karışıklık yaratmamasıdır.
If you're tired of shoes and bags you no longer seeing this trend with tassels, trousers, dress, skirt, pants, jacket or shirt, you can use your arms. Alone the point that you need to be careful when applying this trend to cut the length of your tassels and you have created confusion in the luxury to create.Püskülleri sokak modasında kullanılırken aynı zaman da abiye kıyafetler de kullanılıyor özellikle , Londra , New York ve Paris (üstlerine tıklayarak yorumlarımı okuyabilirsiniz.) moda haftalarında abiye kıyafetlerde püskül detayı fazlaca kullanılmış.
While the tassels are used for street fashion, formal gowns are also used , especially LondraNew York and Paris (you can read my comments by clicking on them.) evening dresses tassel dresses at Fashion Week a lot of detail.


Yazımın sonuna geldik okuduğunuz için teşekkürler. Eğer yazımı beğendiyseniz paylaşmayı, yorumlamayı ve yeni yazımlarından haberdar olabilmek için bloguma üye olmayı unutmayın tatlışlar öpüldünüz HOŞ ÇAKALIN!
The end of my post Thank you for reading. Share if if you like my post, interpret, and don't forget to become a member of my blog to be aware of the new spelling sweets kissed you good-bye!

You Might Also Like

0 yorum