TREND: BEYAZ AKSESUARLAR/TRENDS: WHITE ACCESSORIES

10:56

SELAM kızlar bu yayınım da size geçen yazdan beri hayatımızda olan bu sene biraz yenilenen bir trendden bahsedeceğim keyifli okumalar:)
HI girls, this diffusion also in our lives since last summer this year, I will be talking about a renewed trend a little pleasant reading:)


Geçen sezon baştan aşağı beyaz giyinmekle hayatımıza giren bu trend. Bu yaz ise biraz yenilenerek yine trend listesinde yerini koruyanlardan olacak. 
Last season, white Dressing this trend in our lives. This summer, the trend of those who remain on the list and again will be a bit renewed.

Yazımın başından beri bahsettiğim yenilik ise beyazın aksesuarlara taşınması. Özellikle beyaz çantaların öne çıktığı bu sezonda yazın gerek sokak modasında gerekse şık davetlerde beyaz aksesuarlara çokça rastlayacağız. İşte sizin için bulduğum bazı kombin örnekleri.
Since the beginning of my post I'm talking about the innovation of the transport white accessories, especially in this season of street fashion, then white it out of the bag in white is both stylish invitation type we will encounter a lot of accessories. Here's some examples of combination I found for you.Beyaz aksesuarları ister yine beyaz ağrılıklı bir kombinasyon da kullanın isterseniz de renkli kombinasyonlarınız da ayrı bir hava katmak için kullanın.
If you want to use a combination of white accessories like white heavily again to add a separate air use also your color combinations.
Yazımın sonuna geldik okuduğunuz için teşekkürler umarım beğenmiş sinizdir beğendiyseniz yorumlamayı, paylaşmayı ve yeni yazılarımdan haberdar olabilmek için bloguma üye [ücretsiz]olmayı unutmayın. Umarım hayat hepimiz için beyaz kadar temiz ve ferah geçer sevgiler. :)

HOŞ ÇAKALIN!!!

Thank you for reading, I hope the end of my post-if you like the righteous side, commenting, sharing and to be informed of a member of my new writings on my blog [free]remember to be. I hope you love the white so clean and spacious for all of us life passes. :)
BYE!!

FOTO:PİNTEREST
Photo:pinterestYou Might Also Like

0 yorum