TREND: KIYAFETLERİNİZİ STİCKERLARLA YENİDEN YARATIN / TREND: YOUR CLOTHES STICKERLAR RE-CREATE

06:11

SELAM kızlar yeni bir yazı ile karşınızdayım bu yazımda sizlere bir trendden bahsetmek istiyorum. Keyifli okumalar.
Hey girls, I am with you in this article a new post I want to talk about a trend. Pleasant reading.

Çantalarla başlayan  sweatshirt lerle devam eden trend son günlerde en çok pantolonlarda görünmeye başladı koyu siyah, gri gibi renklerin üzerine canlı renklerde çeşit çeşit stickerlar kullanılıyor. Bu trendin başında stickerlerı kıyafetimize ve aksesuarımıza kendimiz ekliyorduk fakat artık böyle üretilen kıyafet ve aksesuarlar da mevcut.
Bags began to appear in dark pants with sweatshirt youth an ongoing trend lately, starting with most Black, grey stickers in assorted colors such as vibrant colors being used. At the beginning of this trend and we ourselves stickerlar we've been adding our accessories clothing, but clothing and accessories are also available produced like this anymore.


Peki sezonda hangi anlamda stickerlar kullanılıyor? Aslında artık bir çok şey var bunlardan bazılar meyve stickerları örneğin; ananas, kiraz, çilek gibi renkli meyveler koyu renkte kıyafetlerinizin üstüne kullanılabilecek sitckerlar. Meyvelerin yanı sıra emojilerde sticker olarak kullanılıyor.
Sticker olayın da son zamanlarda en çok kullanılanlarda burç simgeleri.
Well the season in which stickers were used? A lot of them actually now stickerlar some fruit, for example; pineapple, cherry, strawberry, dark colored fruits such as stickers that can be used on top of your clothes. Fruits besides being used as emoji with sticker.
The event also zodiac symbols Sticker they used most recently.
Koyu renklerin yanında jean ceketler ve pantolonların üstüne de anlamlı kelimelerden oluşan stickerlar, hayali karakter stickerları, ünlü isimlerin stickerları kullanılabilecek alternatiflerden.
Next to the dark colors, meaningful words of jean jackets and pants on top of stickers, a fictional character stickerlar, stickerlar is one of the renowned names of the available alternatives.
Bence güzel ve uygulanması kolay bir trend özellikle  retro stil sevenler için güzel bir kontrast parçası.
I think a trend is nice and easy to implement, especially for lovers of retro style is part of a beautiful contrast.Yazımın sonuna geldik umarım beğenmiş sinizdir beğendiyseniz paylaşmayı ve yorumlamayı ayrıca yeni yazılarımdan haberdar olmak için bloguma üye olmayı da unutmayın sevgiler...
I hope this is the end of my post-also new to interpret my writings, and share it if you like the righteous side of love...do not forget to be aware to become a member of my blog


Hoş çakalın!
BYE BYE!!

You Might Also Like

0 yorum