DAHA UZUN GÖRÜNMEK İÇİN STİL ÖNERİLERİ/STYLE SUGGESTIONS TO MAKE YOU LOOK TALLER

08:09

SELAM kızlar bu yazımda sizlere giydiğimiz kıyafetlerle nasıl daha uzun gözükebiliriz  bunun hakkında bir kaç öneri sunacağım keyifli okumalar:)
Hi girls, the clothes we wear, how long you in this article I will offer a few suggestions that I could appear pleasant reading about it:)

RENKLERİ KARIŞTIRMAYIN
Kombininizde  çok fazla renk kullanmayın. Fazla renk kullanmak bir bütünlük sağlamayacağı için boyunuz olduğundan daha kısa gözükecektir.

DO NOT MIX THE COLORS
Kombin you do not use too many colors. Will not have the integrity to use more colors for your height will appear shorter than it is.

İSPANYOL PAÇA
Dar skiny ler yerine bu sezonun trendlerinden olan yüksek bel ispanyol paça bir pantolon sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir.
BELL-BOTTOMS
S High waist skinny narrow which is one of this season's trends instead of Bell-bottoms a pair of pants longer than you really are.
KISA PANTOLON TRENDİ 
Siz ne olursa olsun skiny lerden vazgeçemiyorsanız size önerim son günlerde trend  olan kısa pantolon olayına hiç girmemeniz paçalarınız olabildiğince uzun olmalı.
SHORT PANTS TREND
If you are unable to let go of that skinny no matter what you do my suggestion to you is not to go to the event in recent days the trend of short pants should be as long as ever you can get away with.


DENİM TRENDİNE UYUN
Geçen yaz trendlerinden denim bu bahar yine aramızda olacak sizde bu kot üstüne kot giyme trendini uygulayıp bir bütünlük sağlayabilir ve daha uzun gözükebilirsiniz
DENIM FOLLOW THE TREND
Last summer one of the trends the trend of wearing jeans on denim jeans between us that will be applying again this spring, and integrity can provide and the longer you can lookSAÇLARINIZI TOPLAYIN
Eğer uzun saçlarınız varsa onları toplamanız da fayda var çünkü uzun saçlar sizi daha kısa gösterir eğer saçlarınıza kıyamıyor ve uzun kalmalarını istiyorsanız tepeden toplayın veya son trendlerden olan alnınıza yakın bir uğraşılmamış görünümlü bir topuz yapın.
GATHER YOUR HAIR
If you have long hair because long hair appear shorter if I have no power to benefit you if you collect them it is a pleasure to stay longer if you want your hair and your forehead is not close to a deal with the latest trend or collect from the hill-looking in a bun
HAREKETLENDİRME
Kombinlerinizdeki hareketlendirmeyi aksesuarlara bırakın üstünüzdekiler bir bütün oluşturduğunda çok sade olduğunuzu düşünüyorsanız renklendirme ve hareketlendirme işini aksesuarlarınıza bırakmanız sizi daha uzun gösterecektir.
ANIMATING
Leave accessories in the outfits are very simple when animating kombinleri engiz creates a whole if you quit your job if you think long accessories will show you more coloring and animating.MİNİK OLAYLAR
Özellikle aksesuar seçimlerinizde minikten yana olmak çok daha yararlı olacaktır minik çantalar, kemerler, minik kalıplı ayakkabılar, sallantısız küpeler, çok uzun olmayan kolyeler boyunuzu uzun gösterir.
TINY EVENTS
It would be far more useful, especially with the accessory choices to be in little, tiny purses, belts, tiny molded shoes, earrings, unshakable, long non-long necklaces to your neck.
V YAKALAR
Balıkçı yakalar yerine son zamanlarda en az onun kadar trend olan V yakalar sizin üst bedeninizi uzatarak daha uzun görünmenizi sağlar. Boy sorunu yaşayanlar için bingo ve kolay kombinlenen bir parçadır.
V-NECKS
Trend lately as she is Fishing the catches into place just as v-necks stretching your upper body makes you look taller. An aspect of the problem for those with Bingo and kombinlenen easy part.

MİDİ BOYLAR 
Eğer diz altı bir etek veya elbise giyecekseniz aynı renkte çizme veya çorap giymeniz sizi midi eteklerin boy kesme olayından kurtaracaktır.
MIDI LENGTHS
If you are wearing a skirt or dress below the knee boots or socks of the same color to wear if you find the MIDI skirt the length of the cutting will recover from the event.
YAYIN SONU UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR BEĞENDİYSENİZ PAYLAŞMAYI VE YORUMLAMAYI UNUTMAYIN 
HOŞÇAKALIN!!
foto:pinterest

HOPE YOU LIKED IT REMEMBER TO LIKE AND SHARE IF YOU INTERPRET THE END OF THE BROADCAST
GOODBYE!!
photo:pinterest

You Might Also Like

0 yorum