2016/17 SONBAHAR/KIŞ NEW YORK MODA HAFTASINDAN GÖRÜNTÜLER/2016/17 AUTUMN/WINTER NEW YORK FASHION WEEK IMAGES FROM

11:27

SELAM kızlar bildiğiniz gibi bu hafta (10-18 Şubat) New York ta çeşitli markaların defileleri oluyor bende bu yazımda sizlerle henüz tamamlanmamış moda haftasından görüntüler paylaşacağım.
Hi girls as you all know, this week (February 10-18) in this article are various fashion brands in New York, images from fashion week I'll be sharing with you yet incomplete.

ALEXANDER WANG 2016/17 SONBAHAR/KIŞ
İlk bahsedeceğim defile Alexander Wang defiledeki kombinleri ve parçaları inceledim.Renklerde siyah, beyaz, mavi tonları pembe tonları ve yeşil tonları kullanılmış. Her zaman olduğu gibi deri kürk peluş kombinlerin içerisinde Geometrik desen ve kesimler transparan detaylar , çizgiler ,potikareler ve daha fazlası.Ama defilede ençok dikkat çeken ve kullanılan detaylar siyah çoraplar ve işlemeli ayakkabı, botlar ,tasma kolyeler ve bohça çantalar.
2016/17 ALEXANDER WANG AUTUMN/WINTER
First I'll talk about in Alexander Wang the fashion show the fashion show and the pieces I examined kombinleri.Colors black, white, shades of blue, shades of pink and shades Yesil used. As always, details in leather plush fur kombinleri transparent geometric patterns and cuts , lines ,policies and more.But the show attracts the greatest attention in details and used black stockings and embroidered shoes, boots ,collar necklaces and bag bundle.

VİCTORİA BECKHAM 2016/17 SONBAHAR/KIŞ
İnce kazaklar üstüne giyilmiş elbiseler kat kat giyinmeler renklerde hardal, yeşil, bordo, kiremit tonları. Uzun montlar diz altı etekler. Desenler daha maskülen potikare ve çizgiler mevcut. Aslın da bu koleksiyon maskülen bir tavır içerisinde.
2016/17 VICTORIA BECKHAM AUTUMN/WINTER
Thin layers of clothes as the colors worn on sweaters giyinme mustard, Yesil, Burgundy, shades of brick. Below the knee skirts and long coats. More masculine stripes and houndstooth patterns available. In fact, this collection in a masculine manner

JASON WU 2016/17 SONBAHAR/KIŞ
Çok fazla söylenecek bir şey yok aslında kresyonda tek bir renk öne çıkıyor. Yani tek bir renk patlıyor, star oluyor. Alt üst takımlar.
Renklerde ise sarı, kırmızı ve nude tonları ayrıca siyah ve lacivertte kresyonda bulunuyor. Son olarak desenler potikare ve çiçek desenleri. Ayrıca kreasyonda en çok kullanılan ve öne çıkan detay kürk.
2016/17 JASON WU AUTUMN/WINTER
Nothing too much to say, really, the line in a single color stands out. In other words, a single color explodes, the Star is dying. The top to the bottom teams.
Business colors yellow, red, and nude shades also in black and blue line. Finally, the patterns, houndstooth and floral patterns. The most widely used and fur creations also featured in detail.


DİANE VAN FURSTENBERG 2016/17 SONBAHAR/KIŞ
Bu koleksiyon her tür ürünü ve detayı kullanmış. Kat kat giyim, bol pantolonlar,boynunda kurdele olan gömlekler, maskülen takımlar ve yanı sıra feminen elbiseler. Kresyonda en çok kullanılan ve dikkat çeken detaylar süet aksesuarlar, şapkalar, renkli çantalar ve geometrik desenler.
DIANA VAN FURSTENBERG 2016/17 AUTUMN/WINTER
This collection and detail the each type of product used. Layers of clothing, baggy pants,shirts with a ribbon around his neck, masculine as well as feminine suits and dresses. The most widely used and attention to detail of fashions suede accessories, hats, bags and colorful geometric patterns.

Yazımın sonuna geldik umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz yorumlamayı ve paylaşmayı unutmayın sizi seviyorum tatlışlar okuduğunuz için teşekkürler.
If you interpret it like the end of my post hope you liked it remember to share your desserts, and I love it thank you for reading.


HOŞ ÇAKALIN!!!
BYE!!

FOTO:Vogue
Photo:Vogue


You Might Also Like

1 yorum

  1. Önümüzdeki sezon belki biraz sakinleşir minimalize olur diyordum ama cıks in your face moda anlayışı bir süre daha devam edecek sanırım ... ama en çok Diane Van Furstenberg'in tasarımlarını beğendim sanırım :)

    YanıtlaSil