2016-17 LONDRA MODA HAFTASINDAN GÖRÜNTÜLER / 2016-17 IMAGES FROM LONDON FASHION WEEK

09:43

SELAM kızlar biliyorsunuz ki geçtiğimiz günler de New York moda haftasının bitmesiyle (New York moda haftası yazım için tık,tık) Londra moda haftası başladı bende bu yayınım da sizlere Londra moda haftasından görüntüler getirdim. Keyifli okumalar:)
Hi girls, you know, the last days of the end of New York Fashion Week (New York Fashion Week for spelling tick,tick) images from London Fashion Week London Fashion Week has begun and also I brought this diffusion. Pleasant reading:)Anya Hindmarch - 2016-17 Sonbahar/Kış
Kreasyon çok eğlenceli sezon trendlerinden sticker çokça kullanılmış. Renklerde ise sarı,mavi,kırmızı,yeşil tonları ve siyah kullanılmış. Geometrik desenler çizgiler. Kadife ve kaşe kumaşlar çoğunlukta. Yine çokça oversize uzun kabanlar ve kürk detayları kullanılmış. Ayrıca geçtiğimiz kış trendlerinden olan kolsuz ceketlere de rastladım.
Anya Hindmarch - 2016-17 Autumn/Winter
Creation of the trends of the season, sticker lot a lot of fun. Colors are yellow,blue,red,and black shades Yesil used. Geometric patterns, lines. The majority of the bowl and velvet fabrics. Again, a lot oversize long coats and fur details. Which is also one of the trends I ran into last winter Sleeveless jacket

FENDİ - 2016-17 Sonbahar/Kış 
Fendi her zamanki gibi eğlenceli, hareketli tasarımlarla karşımız da geometrik şekiller pastel tonlar. En çok öne çıkan detaylar mini etekler, püsküller,kürkler ve renkli topuk ve çantalar.
FENDI - 2016-17 autumn/winter
Fendi as usual fun, vibrant designs with geometric shapes, pastel tones we also. The details that stands out the most, miniskirts, tassels,fur and colored heel and purses.

ALEXANDER MC QUEN - 2016-17 Sonbahar/Kış 
Floral desenler, pastel tonlar, siyahlar. Kreasyonda en çok kullanılan detaylar; kelebek desenleri, kürk, püskül, fırfır ve eldivenler.
ALEXANDER MC QUEN - 2016-17 autumn/winter

Floral patterns, pastel shades, blacks. The most used in creation of details; butterfly patterns, fur, tassels, ruffles, and gloves.TOPSHOP UNİQUE - 2016-17 Sonbahar/Kış 
Siyah, beyazlar, sarı ve pembe tonları.Kürk mantolar kumaşlarda kadife ve payetler. En çok öne çıkanlar ise; Güpür etekler, detaylar, tül detaylar ve yüksek bel etek ve pantolonlar, işlemeler.
TOPSHOP UNIQUE - 2016-17 autumn/winter

Black, white, yellow and pink shades.Fur coats fabrics, velvet and sequins. Most featured; Laced skirts, details, details and tulle High-waist skirts and pants, embroidery.

MOLBERRY - 2016-17 Sonbahar/Kış 
Renklerde bordo fuşya, turuncu, mavi; yeşil gibi canlı renkler mevcut kumaşlar da kaşe ve deriler hakim. Desenler ise floral yoğunlukta. Kreasyonda maskülen tarza da yer verilmiş.
MULBERRY - 2016-17 autumn/winter

Colors Burgundy, fuchsia, orange, blue; available in vibrant colors and soft fabrics like Yesil and skin are dominated by. With patterns floral pattern. Creation has been equipped with masculine style.Yayın sonu umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz yorumlamayı ve paylaşmayı  ayrıca yeni yazılarımdan haberdar olabilmek bloguma üye olmayı da unutmayın sevgiler!!!
Hope you liked the end of the broadcast if like to interpret it and share it also to my blog articles so I could be aware of my new love forget to be a member of!!!!

You Might Also Like

0 yorum