2016 YILININ İLK TRENDLERİNDEN ''İNCİ''

06:14

SELAM kızlar bu yazımda size 2016 yılının trendlerinden olan inci hakkında kısa bilgiler vereceğim.
İnci asil ve şık bir taş küpe kolye bilezik olarak modaya giren inci günümüz de artık ayakkabıdan bereye kadar her türlü aksesuar ve kıyafette kullanılıyor fakat bu sezon incinin en trend durumu küpe.
İnci küpe dediğimizde illaki şık olması gerekmiyor günlük hayatta da kullanabileceğimiz spor yorumlanan inci küpelerde mevcut işte onlardan bazıları.

lidyana

netaporterFakat siz yinede inci küpenin şık olması taraftarıysanız sizin içinde bir kaç model önerebilirim.Şık küpeleri şık kıyafetlerle demodeleştirmeden kombinlemek içinse size stil önerim kadife şık bir elbise.
lidyana

netaporter


Ama siz inciyi küpe değil başka bir şekilde kullanmak isterseniz size önerebileceğim ikinci parça ayakkabı üzerine inci işlenmiş ayakkabılar bu kış davetlerin vazgeçilmezi olacak
Nicholas Kirkwood
Nicholas Kirkwood


İnciyi farklı şekillerde kullanmak isteyen okuyucularıma bir önerim daha var.
Saç aksesuarı davetlerde veya günlük hayatınızda saçlarınızı şekle sokmakta zorlanıyorsanız saç aksesuarı tam size göre ister incili ister çiçekli saç aksesuarları bu yıl her şekilde trend!
ZARA

LİDYANA

YAYINIMIN SONUNA GELDİK OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER UMARIM BEĞENMİŞSİNİZDİR BEĞENDİYSENİZ +1 LEMEYİ VE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN AYRICA YENİ YAYINLARIMDAN HABERDAR OLABİLMEK İÇİN BENİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN  HOŞÇAKALIN!

SORULARINIZ VE ÖNERİLERİNİZ İÇİN YORUM BÖLÜMÜ,
SOSYAL MEDYA HESAPLARIM☝☝ VE arzucetinaya007@gmail.comTHE ENGLISH

ONE OF THE TRENDS OF 2016 FIRST "PEARL"

HI girls, in this article, I will give you brief information about one of the trends of 2016, which is Pearl.
Pearl stone necklace bracelet earring noble and elegant as the first day from shoes into fashion accessories and clothing we no longer are used in all kinds of bruising, but this season the trend is the situation of the Pearl earrings. 
Pearl earrings when we say that we can use in everyday life often doesn't have to be necessarily interpreted sports Pearl earrings are available here some of them.
Elegant Pearl earrings, but I can recommend a few models for you if you are in favor of.Stylish earrings for stylish clothes, I suggest you demodelestirmed kombinlemek your style a velvet dress.But I suggest you if you want to use another way of Pearl earrings Pearl shoes track shoes will be indispensable this winter on the second machined invitation


The Pearl I have a suggestion to my readers who want to use it in different ways.
Hair accessory in your everyday life occasions or if you are having difficulty in getting your hair you want to shape the Bible in every way like flowery Hair Accessories hair accessories are the trend this year!PUBLICATIONS THE END OF MY THANK YOU FOR READING, I HOPE YOU LIKE IT IF YOU LIKE +1 TO AV, AND REMEMBER TO SHARE ALSO IN ORDER TO BE INFORMED OF MY NEW PUBLICATIONS FORGET TO FOLLOW ME BYE!

IF YOU HAVE ANY QUESTIONS OR SUGGESTIONS IN THE COMMENT SECTION,
My social media accounts☝☝ AND arzucetinaya007@gmail.com

You Might Also Like

0 yorum