SOKAK STİLİNİZİ GÜNCELLEŞTİRİN!!!

11:16

SELAM kızlar vermek zorunda olduğum uzun bir aradan sonra yine sizlerleyim bu günkü yazım da sizlere sokak stilinizi güçlendirmek için tüyolar vereceğim hadi başlayalım!!


Saç Aksesuarları Kullanın 
Örneğin; Saç bandı, şık tokalar, şapka ve bu aksesuarlarla yapabileceğiniz birbirinden güzel saç modelleri. 
Saç modellerinde değişiklikten korkmayın;)


İNSTYLE

Eldiven
Bu soğuk kış günlerinde hem sıcak hem de stil olmak istiyorsanız eldiven işinizi görecektir. Kadife ve pelüş eldivenler bu sezon benim favorim.

DEFACTO


Çorap
Yine hem stil hem de sıcak olmak isteyenlere… Kazak elbiseleriniz veya deri mini eteklerinizle kullanabileceğiniz çoraplar sokak stilinizi güçlendirmek için bingo parça ayrıca bu sezon gri, bordo ve lacivert gibi renkli ve hatta desenli çoraplar giymekten korkmayın yeter ki çoraplarınız kıyafetinizle bir ahenk içinde olsun!!!
 
PENTİ

Kotla Kot Deri ile Deri Kombinleyin
Bir yüksek bel kot pantolon bir kot gömlek bir çift siyah Conker ve elimde kot ceketim işte benim favori kombinim. Fakat sadece bu değil triko kazak, deri etek, bot, deri mont ve çanta da hoş bir seçenek.
 
ETEK MANGO DİĞERLERİ ZARA
Püskül
Bu kışta püskül modanın peşini bırakmıyor püsküllü çantalar, botlar, etekler, kemerler hatta püsküllü pantolonlar. Püskülü sokak stiliniz de kullanmaya etekle başlayabilirsiniz

KEMER LİDYANA DİĞERLERİ ZARA

Kolajlar bana ait izinsiz kullanılamaz

Yazımın sonuna geldik yayınımı paylaşmayı ve +1lemeyi unutmayın. Ayrıca yeni yazılarımdan haberdar olmak için beni takip etmeyi de unutmayın tatlışlarım hoş çakalın!!!

Bana Ulaşın
Sosyal medya hesaplarım ve arzucetinkaya077@gmail.com - arzucetinkaya@outlook.com


THE ENGLIHS

Original


UPDATE YOUR STYLE STREET!!!

HI, I have to give girls after a long hiatus, I'm with you again this day spelling you give tips to strengthen your street style, let's get started!


Use Hair Accessories
For example; Hair band, hair clips, stylish hats and accessories, you can make beautiful hairstyles hair models, don't be afraid to swing;)


İNSTYLEGloves
Both hot and cold winter days this style if you want to see your work gloves, velvet and plush gloves this season is my favorite.


DEFACTOSocks
Still, for those who want to be both the style and the warm ... Sweater dress, or you can use your leather miniskirt stockings to strengthen your bingo Street style parts such as Burgundy and gray, this season also Navy blue color and even patterned socks, don't be afraid to wear just your socks in a harmony!
PENTİCute with jeans Denim Leather with leather Kombinleyim
A high waist jeans, a denim shirt and jeans, a pair of black Conker jacket here's my favorite kombinim but it's not just that sweater sweaters, leather skirt, boots, leather jackets and bags are also a nice option.
SKIRT MANGO OTHERS ZARA
Tassel
This winter-fringe fashion is tasseled bags, boots won't let, skirts, belts and even tassels pants you can start to use your street style silk skirt


BELT LİDYANA OTHERS ZARA

mine cannot be used without authorization

We've come to the end of my post to share my transmission and + 1lemeyi. In addition the new I got stood up and don't forget to follow me to be aware of my cute bye!!!

Feel Free To Contact Me Social media accounts and arzucetinkaya077@gmail.com-arzucetinkaya@outlook.comYou Might Also Like

0 yorum