SONBAHAR-KIŞ SEZONUNUN 5 TREND AKSESUARI

08:18

Merhaba kızlar başlıktan da anlayacağınız gibi yazımın konusu sonbahar-kış sezonunun trend 5 aksesuarı.

ELDİVEN
Eldiven detay sız , sıkıcı parçalara hareket katmak için kısa çarpıcı renklerde veya egzotik deriden eldivenler kullanmak bu sezonda trendler arasında.

 
Mango


BROŞ
Chanel  tasarımcılarının trend haline getirdiği broşları bu sezon yaka yerine etek ve pantolon ceplerinin üstüne takmak çok daha trend. Fakat siz henüz o kadar cesaretli değil  iseniz  sanatsal broşları yakada kullanarak onlara  bir şans verin!
Lidanya

KEMER
Bu trendde kemerleri pantolon veya eteklerde değil boğazlı kazaklarda, paltolarda ve blazer ceketlerde kullanacağız. Sade bir ceket ve deri bir ince kemer iş yeriniz için harika bir seçim olacaktır.

Mango

YÜNLÜ FÖTR ŞAPKA
Bu şapkaları paltolar , yün kazaklar ve yüksek bel pantolonlarla 
kullanınca trend bir görünüm  yakalayabilirsiniz. Ayrıca şapkanıza kurdele , broş ve püskül takarak onu hareketlendirebilirsiniz.mango


FULAR
Fuları yine sade parçalara hareket katarak  veya boğazlı kazaklarınızın üzerine paltolarınızla kullanarak trend bir görünüm elde edebileceğiniz bir aksesuar.

oxxoYazımın sonuna geldim umarım beğenmişsinizdir tatlılıklar beğendiyseniz paylaşmayı , yorum yapmayı ve +1 lemeyi unutmayııın sizi seviyorum hoş çakalın!!!
  
Fikirleriniz ve sorularınız benim için önemli...
Bana ulaşın:
Sosyal paylaşım sitelerim, arzucetinkaya@outlook.com - arzucetinkaya007@gmail.com  veya yorumlar.

You Might Also Like

0 yorum