SONBAHAR - KIŞ BOTLARI-ÇİZMELERİ

11:33

SELAM ben geldim kızlar bu yazınımda size sezonun trend botlarından ve çizmelerinden bahsetmek istiyorum  umarım fikir alabilirsiniz keyifli okumalar.


İlk önerim bağcıklı botlar-çizmeler bağcıklı botlar-çizmeleri mini romantik elbiseler ve pelerinle kombinlersek havalı ve çekici bir görünüm yakalayabiliriz.ALDOİkinci önerim ise kalın topuklu çizme-botlar bunları yün elbise ve kazaklar veya kısa dar paça pantolonlarla kullanıp ofis sitilinizi güçlendirebilirsiniz. Kalın topuklu botlarda bu sezon yılan derileri çok trend.
 
ALDO


Üçüncü chelsea botlar bunlar   midi eteklerle kullanırsak en az topuklu ayakkabılar kadar kurtarıcı olabilir. Ayrıca bu sene alt üst kalem etekli takımlarla da kullanmak trendler arasında. Bir diğer kullanım seçeneği ise  yüksek bel dar kesim pantolonlar , deri bot ve deri pantolonları kullanarak deri üstü deri trendini de uygulayabilirsiniz.

ELLE

Dördüncü diz üstü çizmeler geçen sene olduğu gibi bu senede oldukça trend özellikle kalın topuklular, ince deri olanlar ,desenliler ,western detayları taşıyanlar hitler arasında. Salaş kabanlarla , diz altı eteklerle deri çizmeleri kombinleyerek gece şıklığı yaratabilirsiniz.


ZARA
Sonuncusu ise  sivri burunlular ister çizme olsun ister bot ama sivri burunlu olsun! Sivri burunlu bot ve çizmeleri  asi ve seksi parçalarla kullanarak farklı bir hava yaratın daha cool olmak isterseniz simsiyah kombinleyin. Bir diğer önerim ise baştan aşağı aynı renk takım giyinip farklı bir renkte sivri burun çizme kullanıp takımı öne çıkarmak bunu yaparken aksesuarda abartıya kaçmakta çekinmeyin!
DİVARSE


Yazımın sonuna geldik umarım beğenmişsinizdir beğendiyseniz +1 lemeyi ve yeni yazılarımdan haber almak için beni takip etmeyi unutmayın siz seviyorum hoş çakalınn

Fikirleriniz benim için önemli bana ulaşın
sosyal medya hesaplarım veya arzucetinkaya@outlook.com AUTUMN WINTER BOOTS boots

HI I'm Home girls are you this yazınımda I want to talk about the trend of the season, I hope the bot can get ideas from the boot and enjoyable read.


The first suggestion is lace-up boots-boots lace-up boots-boots mini romantic dresses and Cape combinations we can catch the cool and attractive appearance.


ALDO The second suggestion is thick-heeled boots-boots and wool dress sweater or short them narrowed can strengthen your use with Office style pants. Thick-heeled boots in this season so the snake skin trend.

ALDO

The third chelsea boots these are midi skirts if we use at least with heels so can be the Savior. Also this year the top to the bottom of the pencil skirt suit use with trends. Is a narrow cut high waist pants other usage option, leather boots and leather pants, leather over using can also apply the leather trend.

ELLEThe fourth knee boots very much this year as last year, the trend is especially thick heels, thin leather, desenliler, western details hit the bearing. Shabby jacket with leather skirt below the knee boots with chic night elegance you can create.

ZARA
The last on pointy noses like boots or boots but pointy - nosed. Pointy boots and boots and sexy parts create a different air using more cool if you want to match it with black. Another suggestion is head to toe dressed up in a different color the same color team pointed nose boot whether your requested accessories, doing so reveal the team how many feel free to exaggeration!

DİVARSE

We've come to the end of my post, I hope you've liked it if you like + 1 and don't forget to follow me to get new translates news you love pretty çakalınn


Your opinion is important to me, contact me
social media accounts or arzucetinkaya@outlook.com

You Might Also Like

0 yorum