İŞ STİLİNİZİ TREND PARÇALARLA GÜNCELLEYİN #2

12:43

SELAM kızlar ben geldim daha önceki yayınım çok beğenildiği ve devamını getirmem istendiğinden dolayı size bu yayımında iş stiliniz de kullanabileceğiniz trend parçalardan bahsedeceğim eğer daha önceki yayınımı okumadıysanız ve okumak isterseniz  Burdan okuyabilirsiniz.DESENLİ AYAKKABILAR
Sade numarasız kıyafetlerinize  fazla dikkat çekmek istemiyorsanız  desenli ayakkabılar tam size göre! Düz elbiseleri veya iş formalarını hareketlendirmek için benim favorim yılan derisi desenli ayakkabılar.

LİDYANAKLASİK ÇANTALAR 
Sade kombinlerinize renkleriyle hareket katabilir. Hareketli kombinlerinizde ise klasikliğiyle sade ve tarz bir görünüm yakalayabilirsiniz. Ayrıca  bu çantalar formları nedeniyle iş ortamınız la da uyum içinde olacak rahatlığı da cabası!!
ADLEKOSE DESEN
İster etek ister ceket olarak kullanın ama mutlaka ekoseyi iş stilinize sıkıştırın ve yine ister baştan aşağı ekose olun ister herhangi bir aksesuarınızda kullanın örneğin ayakkabılar benden size ufak bir kombin tüyosu ekoseyi en çok lacivert ve kırmızı renklerle kombinlemek fazlasıyla trend.


ADL


TRENÇKOT
Eğer giymeniz gereken sıkıcı bir formanız varsa üzerine giyeceğiniz şık bir trençkot yağmurlu havalarda ıslak ve kabarmış saçlarınız olsa bile yalın bir stil oluşturarak kurtarıcınız oluverir!

MANGOBu yayımında bu kadardı aslında önermek istediğim birkaç parça daha vardı ama yayını uzatıp sizi sıkmamak için yazmadım yine de onları da yazmamı isterseniz yorum yapmayı yayını paylaşmayı ve +1 lemeyi unutmayın gelecek yayında görüşmek üzere hoş çakalın…


Eleştirileriniz, fikirleriniz ve moda ile ilgili sorularınız benim için önemli bana ulaşmak için sosyal medya hesaplarım:
İnstagram:CTNKYY00
Twitter:CTNKYY07
Facebook:Arzu Çetinkaya

Ve arzucetinkayaoutlook.com

JOB UPDATE YOUR STYLE TREND the PARTS # 2

HI girls I'm home earlier keep very popular diffusion and on because you requested to bring this publication you can use in your business style trend if you haven't read my previous publication if I will talk about the pieces and you can read it  here if you want to read

PATTERNED SHOES
If you do not want to draw attention to your clothes without too much simple patterned shoes is for you! Plain clothes or work shirts to animate is my favorite snakeskin-patterned shoes.
LİDYANA

CLASSIC BAGS
Simple combinations of a color to your floor. Moving kombinlerinizde is simple and classic with a style you can catch a view. In addition, these bags also work environment due to the forms will be in harmony, not to mention the convenience!
 
ADL
PLAID PATTERN
Whether you want to use as the jacket skirt but not necessarily compress your business style and ekoseyi want to again head to toe Plaid or use any aksesuarınızda for example shoes, and thank you a little from me, combined with the very dark blue and red color ekoseyi kom thousand to more than trend.


ADL

TRENCH COAT
If you have to wear boring if you have a form with a stylish trench coat you wear on rainy weather even if your hair wet and swollen by creating a style Savior happens!

MANGO

This is what I want to suggest that straddle that there was actually a few pieces but did not write for the publication so you stretched out anyway if you want to write them to comment on the publication to share and remember to come on the air to discuss + 1 la bye ...

On this website, your ideas and your questions about fashion, it's important to me to get me my social media accounts:
İnstagram:CTNKYY00
Twitter:CTNKYY07
Facebook:Arzu Çetinkaya

And arzucetinkayaoutlook.com

You Might Also Like

1 yorum