İŞ STİLİNİZİ TREND PARÇALARLA GÜNCELLEYİN!!!

10:09

SELAM kızlar ben geldim bu yazımın konusu gördüğünüz gibi iş stilini eğilim parçalarla yenilemek bu yenilenme için size birkaç öneride bulunacağım Hadi başlayalım!


ASİMETRİK ETEK
Klasik düz sıkıcı etekleri giymek yerine yine iş için uygun resmi ama bir o kadarda hareketli, tarz ve sezonun eğilim parçalarının arasında olan bu parçayı klasik parçalarla kombinleyerek ne çok göze batın nede silik olun.

MAXCO


TÜVİT PARÇALAR
Tüvit hem hafif bir makulen hava taşıyan hem de dikkat çekici bir kumaş. Örneğin tüvit bir kabanı içine giyeceğiniz pastel tonlarda bir kazakla kom binleyebilirsiniz. Eğer iş yerinizde daha resmi olmak isteyenlerdenseniz o zaman tüvit etek veya elbise tercih edip onu hareketli desenli parçalarla kombinleyerek hem resmi hem de stil bir görünüm elde edebilirsiniz.
 
İPEKYOL
DÜZ ELBİSELER
İşe yetişebilmek için aceleden ne giyeceğinizi bilemediğiniz zamanlar oluyorsa elbiseler tamda size göre siyah düz kesim bir elbiseyi ayağınıza geçireceğiniz desenli, hareketli bir ayakkabı veya çanta ile harika bir stil oluşturabilirsiniz. Eğer elbise boyunuz kısa ise çorap kullanarak temiz bir stil oluşturabilirsiniz.
 
İPEKYOL

ÇİZGİLİ GÖMLEK/BLUZLAR
İş stilinin vazgeçilmez kıyafetlerinden olan çizgili parçalar bu sezon yine trendler arasında çizgili gömlek veya bluzları yüksek belli parlak pantolon şık sivri burunlu topuklular ve güneş gözlükleriyle kombinleyerek sade bir iş stili oluşturun.
 
FRAME DENİM


Bu yazımında sonuna geldik eğer iş stili tüyolarının devamının gelmesini istiyorsanız yazımı  beğenmeyi ve paylaşmayı unutmayın hoş çakalınn.


Fikirleriniz ve sorularınız benim için önemli lütfen bildirin bana ulaşmak için sosyal medya hesaplarım ve arzucetinkaya@outlook.com

İnstagram:CTNKYY00
Twitter:CTNKYY07

Facebook:Arzu ÇetinkayaUPDATE YOUR STYLE TREND OF THE PARTS BUSINESS

HI girls, as you can see, the subject of my post that I came to this job with the trend in the style of this refresh for the regeneration of a few, I'm going to make a suggestion, let's get started!


ASYMMETRIC SKIRT
Classic flat boring skirts fit for work again instead to wear a formal but lively, genre, and that's part of the trend of the season, the parts between classical tracks tie-on what stood out bajala nor be greyed out.


TWEED PIECES
Tweed and conceivably a slight air-bearing and a remarkable fabric. For example, you are going to wear a tweed coat into a sweater in pastel tones, kom binleye. If you wish to become more formal in your place of business if you're the type of person then Tweed skirt or dress and lively-patterned piece tie-on can achieve a look both formal as well as style.PLAIN DRESSES
What to wear in order to be in a hurry to work when you know you are going just for you black straight-cut dresses a dress to you during your stay with a shoe or bag patterned, moving, you can create a wonderful style. If you dress your height is short, you can create a clean style using socks.STRIPED SHIRTS/BLOUSES
Business style of clothing is indispensable in the striped parts this season again trends include high-waisted trousers, a striped shirt or blouse of bright stylish pointy heels and sunglasses with chic simple, create a business style.In this spell the end of the if style tips if you want to visit this spelling of continued and don't forget to share the BYE

Your ideas and questions is important to me, please let me know if you would like to reach social media accounts and arzucetinkaya@outlook.com

Instagram pics: CTNKYY00
Twitter:CTNKYY07
Facebook:Arzu Çetinkaya

You Might Also Like

0 yorum