SEZONUN KUMAŞI BROKAR !

08:01

SELAM  kızlaar başlıktan da anlayacağınız gibi bu yazımın konusu brokar kumaş. Öncelikle bu kumaşla ilgi siz kısa bir bilgi vermek istiyorum.
Machka

BROKAR: Bizans İmparatorluğu, Çin ve İtalya’da yüzyıllarca sosyal statünün simgesi olarak giyinmiştir. Kumaş metal iplikten yapılmıştır. Kabartmalı dokumadan ipek bir kumaştır.Machka


Kaliteli bir brokar almak istiyorsanız biraz pahalı gelebilir tam fiyat aralıkları hakkında bir bilgim yok ama kaliteli bir brokar istiyorsanız paraya biraz kıymak gerekecek.
Orta derecede kaliteli ve daha uygun fiyatı bir brokar istiyorsanız tercihinizi etekten yana kullanabilirsiniz.


Machka


Bir kısım tasarımcılar bu kış brokara yatırım yapmayı öneriyor. Eğer brokar bir elbise , etek veya herhangi bir ana parça almaya cesaretiniz yoksa size bir çift brokar desenli ayakkabı, bir küçük çanta veya herhangi bir aksesuar kullanarak  brokarı denemeyi öneririm.


Stella McCrtney


Abiye bir kumaş olarak görebilirsiniz  fakat Jean-tişört uyumuna ceket veya aksesuar olarak ekleyebilirsiniz . Spor elbiselerinizle sweatshirt  lada brokarı kullanabilirsiniz.
Stella McCartney


Brokar da dikkat etmeniz gereken tek şey ürünün fazla kabarık olmamasıdır.
Ve ayrıca iş yerinizde giydiğiniz detay sız parçalara hareket katmak için brokar aksesuarlar çok şahane bir seçim olacaktır.


Etro


Yazımın sonuna geldik umarım beğenmiş sinizdir fikirleriniz ve eleştirileriniz benim için önemli lütfen bir şekilde bana bildirin sizi seviyorum tatlılıklar hoş çakalın!!!

Bana Ulaşın:
İnstagram:CTNKYY00
Twitter: CTNKYY07
E-mail : arzucetinkaya@outlook.com- arzucetinkaya007@gmail.comThe English 
 
SEASON BROCODE FABRIC

HI, as you can see from the title also have lots of this in my post that Brocade fabric.  First of all, I want to give you a short information of interest on this fabric.
Machka
BROCADE: Byzantine Empire, China and Italy have been worn as a symbol of social status for centuries in. Fabrics made of metal thread. Twill weave silk fabric.
Machka


If you want to get a quality Brocade may sound a bit expensive, I don't know anything about the full price ranges, but if you want a quality Brocade money some King.
Moderate quality and more affordable if you want choice in favour of a Brocade skirt you can use.
Machka

Some designers recommend investing in this winter brokara. If you are a Brocade dress, skirt, or if you do not have the courage to take any major parts you a pair of Brocade-patterned shoes, may have a small bag or any Accesories you can try brokarı.


Stella McCartney


Evening dress, you can see a fabric but Jean-you can add as accessories to fit jacket or shirt. You can use your brokarı your sweater dress in sports.
Stella McCartney


The only thing you need to keep your eye on Brokarda product is not too puffy.
And also at the Office when you move the pieces to join in a leaked details of wearing Brocade accessories will be a wonderful choice too.


EtroWe've come to the end of my post I hope you enjoyed your ideas and comments please let me know in a way that is important to me I love you sweet restraints bye!!!


REACH ME
İNSTAGRAM: CTNKYY00
TWİTTER: CTNKYY07
E MAİL: arzucetinkaya@outlook.com- arzucetinkaya007@gmail.com

You Might Also Like

0 yorum