DİK YAKALAR

13:06

SELAM kızlar ben geldim bu yazımın konu başlıktan da anlayacağınız gibi dik yakalılar (klasik girişim yaptıysam tamamdır)

Dik yakalı ürünler benim yaşadığım ilçede Alanya da giyilmesi pek mümkün olmayan bir şey çünkü Alanya hiç bir zaman dik yakalar giyecek kadar soğuk olmaz. Ancak araştırmalarıma göre bu kış fazlasıyla trend olduğu için sizi de dik yakalı elbiselerin , kazakların doğru kullanımı hakkında bilgi vermek istedim.


Dik yakalı kazaklar bol paça pantolonlar , payetli dik yakalı kazaklar kalem eteklerle veya diz altı eteklerle kombinleyerek abiye parçalarla spor parçaları karıştırma trendini uygulayabilirsiniz. Eğer tercihiniz kalem eteklerden yanaysa ayağınıza bir çift bot geçirmeyi unutmayın.


beymen

koton


 Ve benim en sevdiğim dik yakalı yün elbiseler. Bazen mini bazen diz kapağında olan bu elbiseleri kalın çoraplarla topuklu botlarla kombinlemeyi mutlaka denemelisiniz.

vakko

En sonda  dik yakalı gömleklerden bahsedeceğim onlar pelerinlerle yırtmaçlı eteklerle hatta jeanlarla bile kombinlenebilir.

alberta ferrettı phılosophy


alberta ferrettı phılosophy       


Tüm bunları hangi aksesuarlarla tamamlayabiliriz diye sorarsanız size fötr şapkalar elbiselerde ve kazaklarda uzun kolyeler bütün dik yakalı parçalarda ise en garanti olan aksesuar  fları öneririm !!!


mango
oxxo
Yayın sonu okuduğunuz için teşekkür ederim  sizi seviyorum hoş çakalın tatlılıklar :))

Bana ulaşın 
Sosyal medya hesaplarım ve arzucetinkaya@outlook.com


THE ENGİLSH

Captures the steep
Original


HI girls I'm back this as you can see from my post topics Turtleneck (Classic venture did is okay)

The County I live in an upright collar products to wear something that's not possible because in Alanya Alanya's never too cold to wear sheer captures. However, according to my research a lot this winter trend is for you the correct use of dress, turtleneck sweaters, I wanted to give you information about.

Turtlenecks are Bell-bottomed pants, sequined Turtleneck sweaters with pencil skirt or knee skirt with kom binleyerek evening dresses with sports, you can apply the mixing parts of the trend. If you prefer the pencil skirt in favor of your feet if a pair of boots.

And my favorite Turtleneck wool dresses. Sometimes mini is in the knee cap Sometimes these dresses with thick socks and high heels boots kombinlemeyi must try.At the end, I'm going to tell them of the upright collar shirt with a skirt with a slit with a Cape or even jean even with kombinlen.


All this, of course, we could ask you which accessories, dresses and sweaters in Stetsons long necklaces is guaranteed in all the accessories from the upright collar parts suggest the f!!!

  Thanks for the publication you are reading the end of I love you, goodbye sweet ones

  CONTACT ME AT SOCIAL MEDIA ACCOUNTS AND
arzucetinkaya@outlook.com

You Might Also Like

0 yorum