TREND LİSTESİNE DEVAM !!!!

10:00

SELAM 

Trend listesine devam ediyorum dün 5 tane trend paylaşmıştım bu günde devamı olarak 5 tane daha paylaşıyorum.

Hadi devam edelim!!!!

6) Püsküller
Geçen sezonda moda olan püsküller bu sezonda trendler arasında püskülleri elbiselerde takılarda bu sezon etek ve ayakkabılarda da göreceğiz benimde size bir önerim var eğer bu yaz bohem bir görünüm elde etmek istiyorsanız püsküllerden vazgeçmeyin derim ;)

7) Kolsuz Ceket 
Sıkıcı ceketleri bu yaz bir kenara bırakın ve kolsuz ceketlerle tanışın yaz mevsiminde de rahatlıkla kullanabileceğiniz renkli kolsuz ceketlerle modern görünümünüze bir şans verin.
8) Lazer Kesim 
Elbise , ceket , etek ve aksesuarlarda kullanılan bu detay size gizemli ve bir o kadar da zarif bir feminenlik katacaktır. Bu detayı kullanarak göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.
9) Polo Yaka 
Eğer bu yaz maskülen bir hava yaratmak istiyorsanız size önereceğim polo yaka tişörtler altına giyeceğiniz bir pantolon ve büyük bir çantayla maskülen kombinler yapabilirsiniz.
10) Karamel Tonları 
Bu sezon çantalarda trend renk kahve tonları. Siyah klasik bir çantadan sa kahve tonlarını tercih edin ve kombinleyememekten korkmayın bu çantaları koyu renk jeanlar floral desenli parçalar la kombinleyebilirsiniz.  Trend listesinin de sonuna geldik en kısa zamanda yeni konum ve yayınım la döneceğim hoş çakalın 😊😊
Bana ulaşmak isteyen 

https://instagram.com/ctnkyy00/You Might Also Like

0 yorum