SOKAK STİLİ

14:55

SELAM!!!

Bu sezon sokak modasında neler yer alıyor ?
Londra,Milano,New York sokaklarından görünümleri ve tüyoları sizinle paylaşmaya geldim!!!

Hadi size bir sokak stili yapalım !!

ŞALVAR PANTOLON 
Dar ve rahatsız pantolonlardan sıkıldıysanız işte size rahat ve havalı bir öneri şalvar pantolon hem bacaklarınızda gizlemek istediklerinizi gizleyebilir hemde  hoş görünebilirsiniz.
ÇİÇEK KOMBİNLER
Elbise , etek , tişört ve aksesuarlarda bu sezon karşımıza çıkan çiçek desenleri mutlaka sokak stiliniz de kullanın ve iç açıcı bir görünüm elde edin.DENİMLİ KOMBİNLER 
Denimli kombinler yaparken bir çok seçeneğimiz var bunlardan birisi de yine bu sene trend olan Bohem Stil bohem stili için mini demin elbise ve gladyatör sandalet ve bandana gibi aksesuarlar kullanabilirsiniz. Veya resimdeki gibi spor bir görünüm tercih edip baştan aşağı denim olan görünümünüzü kemerle yumuşatabilirsiniz.


BEYAZ VE BEYAZ 
Genelde biz kadınlar baştan aşağı beyaz giyinmek istemeyiz fakat bu yaz beyaz görünümümüzü farklı renkli aksesuarlar la vurucu bir etki yaratabilirsiniz.


BOOTİE BOOTİE 
Stilettoları bile geride bırakan bu burnu açık bootieler kısa pantolonlar , mini elbiseler ve maksi eteklerle kombinleye bilirsiniz ancak bacak boyunuz kısa ise mini elbiselerle kullanıp bacak boyunuzu uzun gösterebilirsiniz.Sokak modası bu kadar 😊
Bu arada bana moda ile ilgili soru sormak isteyenler oluyor onlar soru sormak fikir almak isteyenler için:
arzucetinkaya@outlook.com / arzucetinkaya007@gmail.com  
adreslerinden bana ulaşabilirsiniz veya 
https://instagram.com/ctnkyy00/ instagram dan ulaşabilirsiniz  
diğer yayında görüşmek üzere hoşçakalın !!!You Might Also Like

0 yorum