SAÇ&MAKYAJ TRENDLERİ

13:54

SELAM !!!

Çoğumuz için moda kıyafet ve aksesuarlardan oluşuyor oysaki saç ve makyajda da trendler var.
Bende size bu yayınım da kombinlerinizi tamamlayacak sezonun trend makyaj ve saç trendlerinden bahsedeceğim.

1) SALAŞ ÖRGÜLER 
Salaş örgüler boho elbiselerin üstünde hacimli görünümüyle elbiselere uyum sağlıyor.Şekillendirme sorununu ortadan kaldırıyor ve ayrıca sıcak yaz günlerinde saçlarınızın teninize yapışmasını önleyebilirsiniz.
2) ENSEDE ATKUYRUĞU
Yaz partilerinde sıkça kullanabileceğiniz sizi etkileyici gösterecek yandan ayrılmış sıkı bir ensede at kuyruğu bu sezonun trendleri arasında.


3) LOB KESİM 
Kısa saçın rahatlığını ve maskülenliğinden yararlanmak isteyip de cesaret edemeyenlerdenseniz lob tam size göre ne bob kadar kısa nede uzun olan bu boy kısa saçı denemek için ideal bir trend.

4) YÜKSEK ATKUYRUĞU 
Ensede at kuyrukları sizi etkileyici gösterirken yüksek at kuyrukları ise bir o kadar cool  gösteriyor ayrıca yüzünüzü gerginleştirerek uzun boylu gözükmeniz ede  olanak sağlıyor. Uçlarına vereceğiniz hafif dalgalarla eğlenceli ve trend bir görünümde elde edebilirsiniz.5) YİNE YENİDEN KAKÜL 
Senelerdir moda olan ve olmaya devam eden kaküller bu senede trendde  yuvarlak yüzlere hat kazandırırken sivri yüzlere ise yumuşaklık katan mucizevi bu trendi haydi sizde deneyin !!Saçları bitirdik şimdi sıra makyajda !!!

1) PASTEL YUMUŞAKLIĞI 
Kıyafetlerde de sıkça podyumda gördüğümüz pastel tonlar makyajı da ele geçirmiş durumda tasarımcıların ilgi odağı soluk pembeler , yeşiller , maviler , sarılar hatta kırmızılar bu renkleri saçınızı ve rimelin izi  hafif tutarak etkileyici bir görünüm elde edebilirsiniz.
2) METALİST
Gözleriniz sade kıyafetlerde en etkileyici  silahınızdır eğer sıcak kahverengi gözleriniz varsa soğuk tonlarda metalik renkleri seçebilirsiniz.


3) EĞLENCELİ TIRNAKLAR 
French ve tek renk ojeler artık demode oldu sezonda tasarımcıların sıkça kullandığı tırnak uçları yerine tırnak diplerinin renklendirildiği bir oje trendi var bence denemeye değer!4) RENKLİ JEL EYELİNER
Fazla makyaj  yapmadan etkileyici olmayı seçenlerdenseniz mavi , yeşil veya mor tonlarında eyeliner çekerek etkileyici görünebilirsiniz.


5) FUŞYA RUJ 
Kırmızı fazla iddialı geliyor ama siz çarpıcı görünmek istiyorsanız o zaman fuşya tam size göre üstelik  tüm ten renklerine de uyum sağlıyor!!


Bitti konu bulmakta bazen zorlanıyorum eğer istediğiniz bir konu varsa yorum yapabilir veya iletişim bilgilerimden bana belirtebilirsiniz  yeni yayınım da görüşmek üzere MUSMUTLU KALIN 😊😊


You Might Also Like

0 yorum