MAYO MU ? BİKİNİ Mİ ?

08:00

YAZ GELDİ YAZ !!!!

İçimizi ısıtan  yaz günleri için ikisinden birini seçtiğinizde stil bir görünüm yakalamak için sizlere yeni tavsiyelerle geldim !!!

Denizlerin parlayan güneşi olmaya hazır mısınız ?
Evetlerinizi duyar gibiyim!!!

Hadi bakalım yaz gelsin :))

Eğer tercihiniz mayodan yanaysa ve bacaklarınızı uzun göstermeyi amaçlıyorsanız kalçanın üst tarafından kesilmiş modelleri tercih edebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var buda abartılı dekolte!!  Eğer leğen kemiğinin üstünde biten modeller tercih ederseniz plaj için fazla dekolte olma ihtimali yüksek ama dekolteyi derin bir boyun dekoltesi olarak tercih edersek üst bedenimiz kısalır ve bacak boyumuz uzar böylece amacımıza ulaşırız.
  

BÖYLE DERİN DEKOLTELİ MAYOLARI CANLI RENKTE BİR ETEK VE AKSESUARLARLA GECEYE UYARLAYABİLİRİZ.


Veya amacımız mayoda karnımızda ki fazlalıkları gizlemek ise ince drapelerle karnınızdaki fazlalıkları kolaylıkla saklayabilirsiniz.

Eğer tercihiniz bikiniden yanaysa ve bikini izlerinizi önlemek isterseniz cut out kesimler yada boyundan bağlamalı olmayan sade straples modelleri tercih edebilirsiniz hareket katmak için farklı renk ve desen tercihlerinizin arasına koyun.
Veya yaza fazlalıklarla girdiysek ve bikini giymeye cesaretimiz yoksa kusursuz bir plaj görünümü için Hérve  léger'nin mayo ve bikini koleksiyonuna göz atın veya dikişsiz ve sıkı kumaşlı modellere yönelin.

Bikini veya mayo seçimlerinizde bu sezon fırfırlar,fileli modeller , çizgiler. Renklerde ise siyah beyaz şıklığı plaja da yansırken pastel tonlar palmiye ve egzotik meyve desenleri bu senenin trendlerinden.

 

Yukarıdaki modellerden sonra size bir tanede plaj kombini önereceğim.
Yazın trendi olan yeşilin bu hafif tonundan bir bikini
(mayoda tercih edebilirsiniz)

Üstüne bir tunik 
PORTFÖY PLAJ ÇANTASI 
PARMAK ARASI YEŞİL SANDALET
HASIR ŞAPKA

Yukarıda gördüğünüz parçalar benim bu sene plaj da kullanılan trend parçalardan en sevdiklerimle yaptığım bir stayling. Bu staylingle akşam üstü bir plaj partisine katılırsak o partide gözlerin üstümüzde olacağı kesin :)) 


Umarım yayınım yararlı olmuştur umarım beğenmiş sinizdir blogumla ilgili herhangi bir fikriniz varsa lütfen yorum yaparak bildirin blogumda kullandığım parçaları nereden bulabileceğinizi öğrenmek isterseniz yine yorum yaparak sorabilirsiniz musmutlu ve stil kalın :))


SUMMER IS HERE SUMMER!!!!

Makes us feel warm summer days when you choose one of the two styles to a view I came with you to capture new advice!!!

Are you ready to be the sun shining seas?
I can hear the Evetlerinizi!!!

Come on come summer you:))

If you prefer the mayo side if you intend to show your long legs and hip at the top of the cut by the models. But there's a point to consider here the Buddha exaggerated cleavage!! If you prefer the ending at the top of the pelvis models likely to be more revealing for the beach, but if we choose as a deep-cut neck reduces the upper body and legs cleavage height is extended so that we can get to our goal.

SUCH DEEP DECOLLETAGE'S SWIMWEAR AND A VIBRANT COLOURS INCLUDED ACCESSORIES NIGHT UYARLAYABİLİRİZ.


Or goal is to hide our excess belly is mayoda thin you can easily store the excess in your belly with drape.If you prefer the bikini is on your side and bikini if you want to prevent your tracks cut out cut or bind over non-simple strapless models, you can choose different colors and patterns for your pleasure and your move put your preferences.We entered with redundancy and write or bikini we dare to wear or a perfect beach for Hérve léger, browse to the collection of swimwear and bikinis or seamless and tight-fabric models.


Bikini or swimwear selections this season frills, mesh models, lines. Color is black and white elegance is also reflected in the beach, Palm trees and exotic fruit pastel tones while patterns of this year's trends.

After the above model I'm going to recommend that you combine and just steps away from the beach in one.


See above parts also used my most trend-piece beach this year with the ones I did a styling films. This staylingle babe, a beach party at afternoon times that party eyes upon us it will most likely be:))


I hope it has been useful and I hope he likes me is my blog if you have any idea about my comment, please let us know by doing on my blog if you want to know where to find the parts I use again, you can ask musmutlu and style by making bold comments:))
Original
İçimizi ısıtan yaz günleri için ikisinden birini seçtiğinizde stil bir görünüm yakalamak için sizlere yeni tavsiyelerle geldim !!!

You Might Also Like

0 yorum