50'li YILLARIN ÜNİFORMASI GÜNÜMÜZÜN FEMİNEN TRENDİ

06:36

Selam!!!

Başlıktaki sizce neyin tanımı? 

Durun durun söylüyorum başlıktaki tanım Gömlek elbiseler evet doğru gömlek elbiseler bu yazın trendlerinden birisi 
Aşağıda gördüğünüz gömlek elbiseyi hem gündüz arkadaşlarınız veya ailenizle yaptığınız bir etkinlikte yine bu sezonun trendi olan blok topuk ayakkabılarla kombinleyerek kullanmak şahane bir fikir değil mi?Fakat planınız bir plaj partisiyse aşağıya koyduğum gibi bir gömlek elbise tercih edip önü açık bir şekilde göz alıcı bir mayo giyerek ve altına sandalet kullanırsanız harika bir görünüm elde etme şansınız yüksek.
(gömlek elbise n11.com markası Mixray kullanmadım tavsiye edemem sadece örnek olarak aldım siz farklı yerlerden bulabilirsiniz örneğin Defacto Beymen İpek vb. )

Gladyatör sandaletKlasik bantlı ayakkabı


Blok topuk ayakkabıYukarıdaki şahane ayakkabıları gömlek elbiselerle kombinleyin derim benim favorim kırmızı puantiyeli gömlek elbise ve gladyatör sandaletler ayrıca bu kombin de   gömlek elbiselerin etekte bir kaç düğmesini açarsak gündüz kullanımımızı geceye uyarlayabiliriz.

Bu fikirleri uygularsanız şahane görünürsünüz deneyin ve görün reklam gibi oldu ama neyse😃

sizin favoriniz hangi kombin oldu?


Hi!!!

What do you think the header definition?

Wait, wait, wait, I'm telling you right in the header definition Shirt dresses, shirt dresses are one of this summer's trend
Below you can see the shirt dress day at an event that you make with your friends or family again this season's trend of block heel shoes tie-on use that's a fabulous idea, isn't it?

                                                        But if I put down a beach party plans, such as a shirt dress in a manner that is clear and attractive by wearing a swimsuit and sandals under a great view if you use your chance to get high.
(I can't recommend using URn11.com shirt dress brand just bought as a sample View you can find different places such as Defacto Beymen Silk, etc.)Match it with the above I'd say fabulous shoes shirt dress is my favorite red polka dot shirt dress and Gladiator sandals are also combined a few slopes of this shirt dress in button we open our night we can tailor the use during the day.

If you apply these ideas you'll appear great try and see advertising as it was, but anyway😃

what your favorite combinations?


You Might Also Like

0 yorum